Bożena Nowak – Dyrektor Aktywnej Małej Szkoły we Wrocławiu

Bożena Nowak – Dyrektor Aktywnej Małej Szkoły we Wrocławiu

Magister socjologii, doradca kariery, nauczyciel WOS. Od 2004 roku pracuje jako specjalista ds. wizerunku i kreowania kariery, trener biznesu, analityk rynku w ramach różnych programów pomocowych UE. Od 2008 roku prowadzi stowarzyszenie Media i Kultura zajmujące się działalnością edukacyjną, społeczną i medialną dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jest autorką kilku publikacji oraz scenariuszy zajęć dotyczących outplacementu, kreowania wizerunku, savoir vivre w biznesie, metod poszukiwania pracy, zarządzania talentami. Pracuje od wielu lat z Fundacją Wspierania Aktywności Lokalnej Fala, współpracuje ze środowiskiem lokalnym stowarzyszonym jako Aktywna Leśnica we Wrocławiu, w 2015 przystąpiła do projektu Active Citizens w ramach którego realizuje projekty obywatelskie dla Leśnicy (Wrocław) i uzyskała certyfikat facylitatora Active Citizens. Prywatnie mama Tymona i Natalii, wielbicielka kawy i samby brazilijskiej, książek i muzyki klasycznej.

 

DOROTA KOKUREWICZ - WICE DYREKTOR AMS, NADZÓR PEDAGOGICZNY

Nauczyciel dyplomowany przyrody i biologii, po ukończeniu studiów zarządzania oświatą. Zaraża dzieci miłością do zwierząt i roślin